BLOG POZASTAVEN! Dočasně
!!Kopírovat informace, tapety aj. se zdrojem prosím:)!!
Prosím o hlásek Beníkovi zde

2.řada-2.část

17. dubna 2009 v 16:31 | ventilka |  Kobra11 v TV
kdo hraje v této sérii:
vozový park:
SPZ:
tým:Semir GerkhanBMW328iB-PV 185
André FuxMercedesC 200B-DW 8271
šéfové:Katharina Lamprecht
Anna Engelhardt
sekretářky:Regina Christmann
Andrea Schäfer
kolegové:Dieter BonrathFord
AP 4239
Horst Herzberger


11 - Pomsta je sladká (Rache ist süss)
naposledy vysílán: 1. 2. 2009
Propuštěný recidivista se chce pomstít na Anně Engelhardt, která nejvíce přispěla k jeho zatčení. Nejenže jí celou řadou lstí ztrpčuje život, ale dokonce se mu podaří zruinovat její profesionální pověst a ještě jí pověsí na krk vraždu. Konečným bodem představení má být její únos a fingovaná sebevražda. Policie se přitom má domnívat, že se žena rozhodla pro zoufalý útěk před zákonem. Semir a André se pouštějí do vyšetřování na vlastní pěst…

12 - Loupeživý rytíř (Raubritter)
naposledy vysílán: 8. 2. 2009
Banda rumunských imigrantů se uhnízdila v lese blízko dálnice, odkud provádí své loupežné výpady. Jejich scénář je stále stejný: nejprve ukradnou těžké stavební stroje a s jejich pomocí se probourávají do spořitelen a poštovních úřadů. Po takové návštěvě Rumunů zůstává po trezoru obvykle jenom díra ve zdi. Po vybílení poslední filiálky se zlodějům dostává do rukou neobvykle vysoká částka peněz a policie pojímá podezření, že banda musela dostat tip od někoho, kdo byl ve spořitelně přímo zaměstnán. Podezřelým číslo jedna se stává jistý Müller, který v minulosti působil u rumunské tajné služby. Jednoho dne zmizí další stavební stroj a André se Semirem tuší, že se chystá něco velkého…

13 - Děti slunce (Sonnenkinder)
naposledy vysílán: 15. 2. 2009
Andrea a Semir jedou společně do práce. V rádiu slyší šokující zprávu o masové sebevraždě příslušníků sekty, která si říká Děti slunce. Nezávisle na sobě, v Indii a Austrálii, vždy přesně ve dvanáct hodin místního času si zmanipulovaní věřící vzali život v domnění, že se blíží konec světa. Andrea, jejíž sestra Katrin se rovněž hlásí mezi Děti slunce, je zprávou šokována a v okamžiku nepozornosti způsobí dopravní nehodu. Naštěstí se jí ani Semirovi nic nestane. Andrea je přesvědčena, že i německá odnož sekty plánuje hromadnou sebevraždu a rozhodne se sestru za každou cenu dostat pryč. Tajně se vloupá do centrály církve a pokusí se Katrin unést. Místo toho však sama končí v zajetí pomatených věřících. Blíží se dvanáctá hodina.

14 - Smrtící sláva (Tödlicher Ruhm)
naposledy vysílán: 22. 2. 2009
Slavný raveový zpěvák skupiny Scooter, Hans Peter Baxxter, starý přítel Andrého Fuxe, dostává výhrůžné dopisy. Po skončení rozhovoru je unesen. Únosci požadují rovné dva miliony marek. První předání peněz se však nepovede, navíc jsou při něm dva únosci zraněni a leží v nemocnici.Při vyšetřování policie narazí na skladiště zbraní, které byly před léty ukradeny z kasáren armády bývalé NDR. André se Semirem ale zjistí, že spíše než o zbraně jde o autorství jedné slavné raveové skladby. Šéf skupiny únosců, který je závislý na drogách, propadne do zoufalství. Zraní H.P. a místo, kde ho drží v zajetí, ukrývá vysoce výbušné látky.

15 - Stop volej (Volley Stop)
naposledy vysílán: 14. 2. 2009
Osmnáctiletá profesionální tenistka Bettina Fürts má už svého otcem plné zuby. Jednoho dne se vloupá do jeho trezoru, ukradne mu dva miliony marek a i s jeho luxusním Porschem zmizí z domu. Po nehodě se vůz mění v hromadu šrotu a Bettina má velké štěstí, že sama vyvázne bez zranění. Z místa nehody zmizí i s penězi. Netuší však, že peníze nejsou majetkem jejího otce, ale patří zločinci Seibelovi, který samozřejmě udělá vše pro to, aby je získal zpět. Když se Fürst s požadovanou sumou neobjeví do večera, bude zle. Mezitím se již André a Semir poohlížejí v tenisovém centru. Zjistí že Bettina je u svého přítele Ralfa. Oba jsou předvedeni na stanici. Tam se Bettina od otce dozvídá, komu peníze ve skutečnosti patřily a slibuje mu pomoc. Ale ve starém domě, kam je schovala, po nich není ani památky.

16 - Krátký oddech (Kurze Rast)
naposledy vysílán: 21. 2. 2009
Čtyři bratři vykradli banku a jsou na útěku před policií. Prasklá pneumatika jim však znemožňuje pokračovat dál autem a oni se rozhodnou uchýlit do blízkého motorestu. Tam všechny přítomné včetně těhotné Jeanette a Anny Engelhardt berou jako rukojmí. André, který se během přepadení nacházel na toaletě, se stačil schovat a okamžitě kontaktuje Semira. Situace se brzy začíná přiostřovat: těhotná Jeanette dostává předčasné porodní bolesti, bratři snášejí obklíčení policií čím dál tím hůře a navíc je mezi zadrženými rukojmími právník, který se z nejasných motivů usilovně snaží vložit do vyjednávání mezi gangstery a kriminálkou. Mezitím se Semir dozvídá, že vůdce bandy Josef se vůbec nenachází v motorestu. Nakonec se dokonce zmocní vrtulníku a vydá se bratry za každou cenu vysvobodit. V poslední okamžik se Semir zachytí lyži startujícího vrtulníku.

17 - Pohřební vůz (Leichenwagen)
naposledy vysílán: 28. 2. 2009
Policii notoricky známý podvodníček Hassan se opět dostává do problémů. Díky své lehkovážnosti se již několikrát ocitl za mřížemi, ale tentokrát je pro něj situace daleko vážnější. Měl nechat potopit auto do jezera a dostal za to 1 200 marek. Bohužel v kufru inkriminovaného vozu byla nalezena mrtvola obchodníka se zlatem. Protože je Hassan Semirovým bratrancem, snaží se Semir vypátrat kdo na Hassana ušil tuhle boudu. André, který je přesvědčen o jeho vině, postupně změní názor a společně s kolegou zabrání vraždě.

18 - Jed (Gift)
naposledy vysílán: 22. 2. 2009
Během krátké doby se na dálnici stane hned několik dopravních nehod. Všechny mají jeden společný jmenovatel: řidič vždy usnul za volantem po pozření silného uspávacího prostředku. Pozornost policie se logicky obrací k motorestu, kde všichni postižení před nehodou udělali zastávku. Podezřelým se poté stává dělník Ronald Balz. Přesto zatím neexistuje jediný důkaz, který by potvrzoval jeho vinu na nehodách. Ale ve chvíli, kdy jsou otráveni i ostatní zaměstnanci odpočívadla, Semir a André vědí, že jsou na správné adrese.

19 - Mezi dvěma kameny (Zwischen den Fronten)
naposledy vysílán: 15. 2. 2009
Banda rockerů a konkurenční gang mladistvých si již delší dobu lezou do revíru. Nyní zašla situace tak daleko, že hrozí vypuknutí malé pouliční války. Ve chvíli, kdy rocker Atze ubodá nejlepšího přítele pouličního výrostka Jörga, se zdá, že otevřenému konfliktu již nikdo nezabrání. Gang mladistvých se bude mstít, ať to stojí, co to stojí. André a Semir jsou pověřeni vyšetřováním tohoto případu. Jörgovi se snaží vysvětlit, že násilí nic neřeší. Marně. Atze padne do rukou zdivočelých teenagerů a hrozí mu opravdu velké nebezpečí.

20 - Překupníci (Schnäppchenjäger)
naposledy vysílán: 28. 2. 2009
Řidič nákladního automobilu přijde při dopravní nehodě o život. Prohlídka vozu prokáže, že někdo záměrně poškodil jeho brzdy. Heitkamp, normálně zodpovědný za likvidaci škod po dopravních nehodách, a jeho komplic Henze, podplácejí řidiče, aby způsobili neškodnou havárii. Naložené zboží je poté prohlášeno za zničené a z jeho černého prodeje pak zisky plynou do kapes obou podvodníků. Ale v posledním případu nešlo vše podle plánu: řidič si nedal pozor a přišel o život. Podvodníček Manni se dozvěděl o pokoutných obchodech Henze a Heitkampa a chce svůj díl z kořisti. Nemá však ani tušení, do jakého nebezpečí se dostal.

21 - Shnilá jablka (Faule Äpfel)
naposledy vysílán: 21. 2. 2009
André a Semir objeví během kontroly havarovaného nákladního vozu s ovocem zastřeleného Semirova dlouholetého přítele od pohraniční stráže Thomase Borna. Kriminalisté zjistí, že Born byl zapleten do několika korupčních deliktů a navíc měl prsty i v obchodech s drogami. Policisté vyhledají Thomasovu ženu Danielu, Semirovu bývalou lásku, která však všechna nařčení týkající se svého muže razantně odmítá. Přesto policii navede na stopu notorického zločince Mefferta, který byl údajným komplicem zavražděného celníka. Ten je však unesen. Prsty v tom má majitel dopravní firmy Schmidtbauer a obchodník Westmüller. Zločince se i s jejich rukojmím nakonec podaří vypátrat, ale Semira čeká nemilé zjištění.

22 - Uhoď (Schlag zu)
naposledy vysílán: 14. 2. 2009
Během tréninku v místním klubu karate je André zničehonic atakován chlapcem jménem Olaf. Přesto, že se policista brání, Olaf na místě umírá. Komisař Kindermann podává na Andrého žalobu pro ublížení na zdraví. Semir odmítá uvěřit, že by André někoho bezdůvodně zabil a rozhodne se celé věci přijít na kloub. Přítel z lékařských kruhů mu potvrdí, že Olaf nezemřel na následky zranění, ale na předávkování drogou EPO. Dopingový prostředek mu podal Unger, který utekl z vězení a nyní se chce Andrému pomstil za své zatčení. André zatím netuší, že stejná látka, která při přetížení organizmu vede k srdečnímu infarktu, již koluje i v jeho těle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama