BLOG POZASTAVEN! Dočasně
!!Kopírovat informace, tapety aj. se zdrojem prosím:)!!
Prosím o hlásek Beníkovi zde

3.řada

17. dubna 2009 v 16:35 | ventilka |  Kobra11 v TV
kdo hraje v této sérii:
vozový park:
SPZ:
tým:Semir GerkhanBMW328iB-PV 185
André FuxMercedesCLK 320NE-LK 3470
šéfová:Anna Engelhardt
sekretářka:Andrea Schäfer
kolegové:Dieter BonrathPorsche911AP 7639
Horst Herzberger01 - Tank na scestí (Ein Leopard läuft Amok)
naposledy vysílán: 1. 3. 2009
Z kasáren byl odcizen tank s kterým zloděj prchá po dálnici. Do jeho pronásledováni se zapojí André a Semir s Mercedesem CLK. Dálnice je uzavřena a zatarasena, tank však sjíždí z dálnice do lesa a André za ním. Policie zjistí, že má namířeno k věznici. Po příjezdu vystřelí tank jednu nábojnici do budovy a tím zasype jednoho vězně, který měl být propuštěn, sutí. O jeho vyproštění se postará André. Zloděj tanku si vyžádá jednoho vězně Huberta Neubera. V Tanku je bratr Neubera, který se vydával za Georga Baushinga, jemuž právě Hubert Neuber zabil dceru.
02 - Poslední šance (Die letzte Chance)
naposledy vysílán: 1. 3. 2009
Bonrath a Herzberger dostali nové Porsche, které hned vyzkoušeli při přepadení krajské banky. Zloději prchají v Mercedesu po dálnici. Řidič Mercedesu je bývalý kaskadér. Do pronásledování se zapojí André a Semir. Zloději byli velice dobře připraveni. Jejich Mercedes byl vybaven lepším plynem a vůz byl dokonale vyvážen. Za městem měli připravený odtahový vůz, který použili na přeskočení kanálu. André se rozjel za nimi, ale skončil se BMW v kanálu. Jeden ze zlodějů byl zraněn odraženou kulkou svého bratra. Po odvezení k lékaři se řidič zmocnil peněz. Poté co uvězní zloděje v chladící věži, musí opět prchat před Andrém a opět jedou ke kanálu. Tentokrát se skok povede, ale má to háček.
03 - Smrtící písek (Tödlicher Sand)
naposledy vysílán: 8. 3. 2009
André a Semir se pokusí zastavit transport ilegálních zahraničních dělníků. Řidič Thomas Meiners se však nehodlá nechat zatknout a začne ujíždět. Během divoké jízdy způsobí hromadnou automobilovou nehodu a nakonec se mu podaří zmizet policistům z dohledu. Během vyšetřování na stavbě, kde byli dělníci zaměstnáni, se André a Semir seznámí s podezřelým stavbyvedoucím Bartuschakem. Zatím však netuší, že Bartuschak se svým kumpánem Krügerem připravuje další podvodný obchod. Chtějí zinscenovat nehodu vozu převážející drahé šperky. O jejich plánu se dozví Krügerův syn Marcus a chce plán překazit. Postará se o to, aby jeden z řidičů nemohl nastoupit a sám převezme jeho místo.
04 - Na mušce (Im Fadenkreuz)
naposledy vysílán: 14. 3. 2009
Na Semira a Andrého se někdo pokusí spáchat atentát. André je s těžkým zraněním převezen do nemocnice. Ještě toho dne se před nemocnicí stává terčem i Andrea. Brzy je jasné, že odplata patří Semirovi. Jeho bývalý kolega, policejní čekatel a syn vysoce postaveného policejního úředníka, má na Semira již delší dobu spadeno. Gregor vždy snil o kariéře u police, ale jeho rasistické výstřelky nakonec vedly k jeho vyloučení. Gregor své vyloučení přičítá Semirovi. Nyní pro něj přišel čas odplaty a další bod jeho šíleného plánu, na jehož konci má Semira čekat smrt, je únos Semirovy přítelkyně Simony.
05 - Ztracená v mlze (Im Nebel verschwunden)
naposledy vysílán: 8. 3. 2009
Na dálnici se stala hromadná nehoda. V karambolu uvízlo i několik vozů cirkusu a manželé Kaminští s malou dcerou Laurou. Ale po nehodě jakoby se do země propadla. Rekonstrukce nehody nevnese do zmizení světlo a ani výpovědi zaměstnanců cirkusu policii příliš nepomůžou. Teprve anonymní telefonát dává komisařům tip na žhavou stopu. Podezřelým se stává provazochodec Sylvester, který byl v minulosti již několikrát vyšetřován pro zneužívání nezletilých. Dříve než jej však policie zatkne, podaří se mu uprchnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama