BLOG POZASTAVEN! Dočasně
!!Kopírovat informace, tapety aj. se zdrojem prosím:)!!
Prosím o hlásek Beníkovi zde

4.řada-2.část

17. dubna 2009 v 16:42 | ventilka |  Kobra11 v TV
06 - Na útěku (Auf der Flucht)
naposledy vysílán: 4. 4. 2009
Dva kluci ukradnou náklaďák a způsobí hromadnou nehodu na dálnici. Mezi havarovanými vozy je i vězeňská eskorta s nebezpečným zločincem Walterem Frommem. Ten se využije chaosu a prchá v poutech z místa nehody. Zmocní se auta a má namířeno do domu Lisy Bertramové, jedné z rukojmích bankovní loupeže, za kterou si odpykával svůj trest. Donutí ji, aby ho zbavila pout a ve vlastním autě ho provezla přes zátarasy ve městě. Tom a Semir mezitím zjistí spojení mezi Lisou a Frommem a vydají se po jejich stopách, které je zavedou k malému letišti.
07 - Nebezpečná hra (Gefährliches Spielzeug)
naposledy vysílán: 19. 4. 2009
Sven a Johnny jsou bruslaři, kteří se baví jízdou zavěšeni za náklaďáky a nechat se velkou rychlostí táhnout po dálnici. Při jedné z podobných akcí objeví Sven v náklaďáku velké množství těžkých zbraní. Když auto zastaví, podaří se Svenovi utéct před obchodníkem Mentnerem a jeho kumpány.
Tom, Semir a Dieter mají zemské policii pomáhat ve vyšetřování. Akci vede vrchní komisař Peter Mentner. Nezávisle na těchto okolnostech pátrají Tom a Semir po Svenovi a Johnnym, kteří ohrožují svoje okolí ukradenou bazukou. Nakonec ho zatknou a odvezou na stanici. Tam Sven pozná Mentnera a uteče. Mentner nechá unést jeho přítelkyni a vydírá ho.
08 - Tajemná moc (Geheimnisvolle Macht)
naposledy vysílán: 18. 4. 2009
Mafiánský poslíček Enrico Serpente převáží kufr plný peněz. V druhém pruhu ho začne předjíždět nenápadný Opel, který řídí Laura Wagnerová. Když je vedle něho, namíří na Enricův automobil neobvyklý předmět připomínající pistoli a stiskne spoušť. Auto se stává neovladatelné a vřítí se na parkoviště, kde se převrátí. Laura vyskočí z vozu a zmocní se kufříku na předním sedadle.
Vyšetřování ukáže, že scénář nehody se v poslední době již několikrát opakoval a dálniční policie musí podivný případ objasnit.
09 - Chata u jezera (Die Hütte am See)
naposledy vysílán: 19. 4. 2009
Skupina zločinců přepadne transport s penězi. Svědkovi se podaří celou loupež natočit na videokameru, ale je odhalen a zastřelen. Útočníci z místa činu prchají na motocyklech do lesa, kde schovají svoji kořist. Zbaví se zbraní a v přestrojení za myslivce se jim podaří projet policejní kontrolou.
Mezitím jsou Semir a Andrea na cestě na společnou dovolenou. Chtějí strávit několik romantických dní v chatě na břehu jezera. Na druhé straně jezera mají chatrč zločinci, kteří se chtějí na několik dní schovat. Večer pádluje Semir na druhý břeh, aby zjistil, jak dopadl fotbalový zápas. Rupert, organizátor přepadení zjišťuje, že Semir je policista a plánuje, jak sousedy umlčet.
10 - Černá růže (Die Schwarze Rose)
naposledy vysílán: 25. 8. 2008
Na dálničním parkovišti provádějí Bonrath a Herzberger běžnou silniční kontrolu. Při prohlídce dodávku, její řidič najednou zrychlí a ujede. Tomovi a Semirovi, pronásledují podezřelé auto, které nakonec po nárazu do budovy exploduje. Při zajištění důkazů z automobilu jsou nalezeny zbytky rtuťových rozbušek, které byly před 2 lety odcizeny ze skladů NATO. Podezřelí mezinárodní obchodník se zbraněmi Sascha May byl při pokusu o zatčení zastřelen. Stopa vede ke vdově po Mayovi. Carla tvrdí, že o ničem neví, ale další vyšetřování toto tvrzení vyvrací.
11 - Ztracené vzpomínky (Verlorene Erinnerungen)
naposledy vysílán: 22. 8. 2008
Neznámý muž se dostane na dálnici, kde se zmateně potácí mezi projíždějícími auty. Muž ztratil paměť po nějakém těžkém šokovém otřesu. Semir ho poznává, je to jeho bývalý kolega Boris Neumann. Chvíli po nehodě je v nedalekém hotelu nalezena mrtvá Neumannova žena. Tomovi je případ jasný, protože všechny okolnosti svědčí proti Neumannovi, ale Semir hledá další důkazy, které by pomohly vyřešit tento případ.
12 - Janina (Janina)
naposledy vysílán: 18. 4. 2009
Mrtvola polského pasáka Jerzyho visící z dálničního mostu zapříčiní nehodu. Všem, kteří zavražděného muže znali se ulevilo. Tom a Semir podezírají dívky mrtvého pasáka, ale všechny mají alibi. Místní farář, Heinrich Seilmann, dosvědčil jejich přítomnost v kostele v době násilného činu. Na Jerzyho pohřeb se dostaví jeho bratr Waczlaw, který se v Německu podílí na obchodech s prostitutkami a teď se chce pomstít za smrt svého bratra.
13 - Krtek (Der Maulwurf)
naposledy vysílán: 28. 8. 2008
Při převozu vězňů byl přepaden vězeňský transport. Utekl Mitscherlich, kterému do uplynutí trestu zbývalo jen pár měsíců. Na pomoc s vyšetřováním přichází kriminalista z Kölnu. Jde o Jörga Halberta, kolegu Anny Engelhardt z dřívějších let. Halbert před dvanácti lety stáhl výpověď proti gangsterovi Schrothovi. Anna to dodnes nemůže pochopit.
Schroth je nemilé překvapení,když jeho kumpáni Brisco a Goover zachránili z transportu jinou osobu než jeho bratra Manfreda. On ale nebyl převážen. Šlo o špatné informace od policie. Oním informátorem je Jörg Halbert, který pod tlakem přislíbil Schrothovi spolupráci. Mitscherlich byl zabit a zakopán v lese. S pomocí náhodného svědka se podaří identifikovat jeho vraha a přes něj vede stopa k Schrothovi.
14 - Mat (Schachmatt)
naposledy vysílán: 26. 8. 2008
Obchodník se starožitnostmi Samuel Breuberg byl přepaden ve svém obchůdku. Pachatelé chtěli tiskařské předlohy dolarových bankovek se kterými Breuberg kšeftoval. Jeho asistentka Marie Kovacz je komplicem zlodějů. Přesto krádež nevyjde, protože Breuberg už nechal tiskařské desky odvést. Když se obchodník snaží utéci ve svém voze, nezvládne řízení a smrtelně havaruje. Gangsteři v čele s Gabrielem unesou transportní vozidlo i s oběma řidiči. V nákladu je však pouze přední strana bankovek. Ta druhá je schována v pozdější zásilce. Když se řidiči pokoušeli uniknout, byli oba postřeleni. Jednomu se podaří dopotácet na dálnici a po nehodě, kterou způsobí, je převezen do nemocnice. Alex, Mariin přítel má za úkol zbavit se řidiče. Tomovi se podaří zabránit vraždě, ale Alex unikne.
15 - Schumannova velká šance (Schumanns große Chance)
naposledy vysílán: 27. 8. 2008
Walter Schumann se stal svědkem dopravní nehody na dálnici, ale když chce pomoci zraněnému Grischekovi, ohrožuje ho pistolí a donutí ho ke společnému útěku. V Schumannově bytě Grischek vykrvácí a Schumann se rozhodne využít svoji šanci. Vezme mrtvole kufr plný peněz a snaží se zbavit těla. Nečekané ho ale vyruší dcera.
Tom a Semir naleznou v havarovaném autě mrtvolu Grischekova partnera. Vyšetřováni odhalí, že gangsterské duo vyloupilo nevěstinec. Majitel veřejného domu van Cleef a jeho pravá ruka Draschko teď chtějí kufřík od Schumanna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama