BLOG POZASTAVEN! Dočasně
!!Kopírovat informace, tapety aj. se zdrojem prosím:)!!
Prosím o hlásek Beníkovi zde

Článeček netík

29. dubna 2009 v 17:31 | Ventilka |  Články

Již 12. února začíná nová, desátá řada tohoto seriálu, s jehož hrdiny se nadále budeme setkávat každé pondělí ve 20:00 hodin.

Nová řada seriálu, v níž hlavní roli při dopadení zločinců opět "hrají" detektivové Tom Kranich (René Steinke) a Semir Gerkhan (Erdogan Atalay). "V Kobře 11 mám jedinečnou úlohu. Každý den natáčení se musím vyrovnávat s novou a novou výzvou.Kde jinde bych se mohl po dálnici prohánět dvousetkilometrovou rychlostí, létat helikoptérou, honit zločince v proudovém letadle, klouzat se na bruslích v kolínské aréně, a to všechno navíc ve společnosti dobrých přátel," řekl o Kobře 11 René Steinke.

I v této řadě se může dvojice kriminalistů spolehnout na podporu své šéfky Anny Engelhardt (Charlotte Schwab), sekretářky Andrey Schäfer (Carina Wiese) a dálničních policistů Horsta "Hotte" Herzbergera (Dietmar Huhn) a Dietera Bonratha (Gottfried Vollmer).

V oblasti automobilového kaskadérství předčil seriál veškeré dosavadní rekordy. Nikdy nebyly v německé produkci k vidění tak dlouhé skoky, tolik převrácení na střechu a tolik explozivních bouraček na čtyřech kolech jako v Kobře 11. Vysoká úroveň všech kaskadérských úkonů si nezadá s jakoukoliv produkcí pocházející z Hollywoodu.

O vysoké úrovni seriálu svědčí i fakt, že produkční společnost "Action Concept" je držitelkou ceny "World Stunt Award 2004" v kategorii zahraniční film.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama