BLOG POZASTAVEN! Dočasně
!!Kopírovat informace, tapety aj. se zdrojem prosím:)!!
Prosím o hlásek Beníkovi zde

Semir a Chris

23. dubna 2009 v 17:44 | Ventilka |  Part´áci
Semir Gerkhan & Chris Ritter

Erdogan Atalay (Semir Gerkhan) | Gedeon Burkhard (Chris Ritter)
Semir se pouští do patrání po vrahovi Toma Kranicha. Jediným vodítkem je Mark Jäger, partner zločinců. Z něj se ale vyklube policista Chris Ritter. Mark Jäger je jméno tajného agenta. Chris začne se Semirem spolupracovat a případ společně vyřeší. Vrah Toma Kranicha Erik při poslední akci zemře.

Chris a Semir tedy tvoří nový tým Kobry 11. Chris je proti Semirovi mnohem surovější a epizody s ním mají akční spád. Chris se Semirem úspěšně vyřešili například případ mrtvého Felixe Lottnera. Dále případ surových diamantů, které nenašel ani Hartmutt a museli je najít Chris se Semirem. Nebo Semirův známý Ben Winger, který se zaplete s jeho parťákem, ze kterého se vyklube zločinec. Další díl zase nikdo nevěří Semirovi, později se ukáže, že mu věřit opravdu měli, a že zásahová jednotka je zkorumpovaná. A jede se dál, zachráněn je státní návladní, dopadena je šéfka BKA Verena Maurerová, dále se dořeší případ s Thalerem a Hoffmanem. Semir se setká s nejlepším přítelem Robertem Schumannem, ze kterého se ale taky vyklube zločinec. Semir s Chrisem musejí zachraňovat celý Düsseldorf a také unesenou dívku.

Na konec Semir s Chrisem pronásledují dodávku, ve které se najde kokain. Chris na konci případu umírá, při záchraně své lásky Tanjy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama