BLOG POZASTAVEN! Dočasně
!!Kopírovat informace, tapety aj. se zdrojem prosím:)!!
Prosím o hlásek Beníkovi zde

Semir a Tom K.

23. dubna 2009 v 17:43 | Ventilka |  Part´áci
Semir Gerkhan & Tom Kranich

Erdogan Atalay (Semir Gerkhan) | René Steinke (Tom Kranich)
Poté, co Tom Kranich přežije jízdu v neovladatelném autě, se dá dohromady se Semirem a vytvoří nejoblíbenější tým u fanoušků.

Pekelná jízda na dálnici A4 má velice dobrý děj. Tom se shodou náhod dostane do neovladatelného Mercedesu, který se řítí po dálnici a nedá se zastavit. Po dlouhé jízdě nakonec Semir všechny zachrání. V první sérii s Tomem Kranichem (čtvrté seriálové) se oba naši hrdinové např. pokusí překazit plány bývalého učitele Toma Kranicha, nyní drogového dealera. Dále musí řešit případ, kdy je unesena Tomova sestra. Dostanou se také v patrání po atentátníkovi na amerického ministra hospodářství do porstředí hokejového stadionu nebo do opery. Další série s Tomem začíná dílem Smrtící jízda v lince 534. v této sérii musí tým chránit svědkyni, zachránit Engelhardtovou před podezřením z vraždy nebo zabránit zrušení Monina bistra. Další sérii uvádí velmi oblíbený díl Štvanice, ve kterém se dostávají Tom a Semir do vězení. Z vězení se jim podaří uniknout a s pomocí Schrödera, Andrey, Dietera, Bonratha a vlastně i šéfové se jim podaří se očistit.

Po více než desítce skvělých dílů šesté série se Tom zamilovává do Eleny Krügerové. Ta ale v dalším díle umírá. Tom kvůli její smrti odchází a Semir si hledá nového parťáka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama