BLOG POZASTAVEN! Dočasně
!!Kopírovat informace, tapety aj. se zdrojem prosím:)!!
Prosím o hlásek Beníkovi zde

Životopis Charlote

23. dubna 2009 v 18:23 | Ventilka |  Charlotte Schwab-Anna Engelhardtová
Charlotinným rodným městem je Basilej ve Švýcarsku, kde přišla na svět 17. 12. 1952. V Bernu vystudovala hudebně dramatické oddělení Státní konzervatoře a poté zahájila úspěšnou kariéru na švýcarských, ale i německých jevištích. V televizi zahájila kariéru v Chaosu na Gotthardtě, dále se objevila ve Faustovi, Bratru Eselovi, v detektivním seriálu Místo činu a naposledy ve filmu z produkce ZDF "Konkurentka". Z prvního manželství (s Petrem Simonischkem) má syna Maxe, podruhé se provdala za kolegu a režiséra Svena-Erika Bechtolfa, se kterým má syna Hanse. Jejími největšími koníčky jsou psychologie a vaření. Její Anna Engelhardtová je velmi energická, rozhodná a působí chladně, proto je hodna svého jména "Andělské srdce".

Anna Engelhardtová je energická šéfka, která je velmi atraktivní (viz. díl Krtek nebo nový díl Zrada s Benem Jägerem). Šéfová se s kolegy spíše přátelí a je velmi oblíbená, i přesto, že někdy mívá hodně špatnou náladu (a někdy oprávněně, třeba, když Bonrath s Hottem sešrotují Porsche). S týmem drží pohromadě a pomáhá, i když musí překročit zákon, což ukázala například v díle Těžká Volba nebo Štvanice.

Diváky je Anna Engelhardtová nejoblíbenější šéfkou v Kobře 11, také možná proto, jak dlouho vydržela v Kobře působit (celých 11.sérií). Anna Engelhardtová se několikrát dostala do těžké situace, ale vždy ji dovedla do úspěšného konce. Charlotte Schwab se rozhodla ukončit účinkování v Kobře a ve 188.díle Zrada odchází. Ve 192.díle 14.série ji nahradí mladá Katja Woywood, která bude hrát Kim Krügerovou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama