BLOG POZASTAVEN! Dočasně
!!Kopírovat informace, tapety aj. se zdrojem prosím:)!!
Prosím o hlásek Beníkovi zde

Další článeček

16. června 2009 v 20:16 | Ventilka |  Články

Premiéra seriálu Kobra 11


Od svého senzačního startu v březnu 1996 na stanici RTL si seriál Kobra 11 (Alarm für Cobra 11) získal srdce televizních diváků na celém světě.
Přinesl totiž zcela nový typ programu - akční seriál, který vznikl v čistě domácíprodukci a stoprocentně se vyrovnal hollywoodským vzorům. Osmou řadu prvotřídní německé akční show obohatí zbrusu nová tvář - jednatřicetiletý Christian Oliver se po boku svého zkušeného kolegy Semira Gerkhana (Erdogan Atalay) představí v roli detektiva Jana Richtera.
Společně se vydávají do boje proti kriminálním živlům a ani tentokrát nebude nouze o potyčky s pašeráky aut, vrahy a vyděrači. Rychlost a dávky adrenalinu, které by obyčejného smrtelníka připravily o rozum, jsou běžnou součástí profesního života detektiva Richtera.
Miluje napětí a honičky, znalost bojových umění z něj činí nebezpečného protivníka a řidičský kumšt skvělého pronásledovatele. Jan Richter musí zkrátka být ve všem nejlepší. Přátelská povaha a nenucený způsob chování z něj dělají ideálního partnera jak pro jeho policejního kolegu Semira, tak pro celou řadu zájemkyň z řad opačného pohlaví.
Ostatně, představitel detektiva Jana Richtera, herec Christian Oliver, má také adrenalin v krvi. Narodil se před dvaatřiceti lety. Dětství prožil ve Frankfurtu nad Mohanem. Po maturitě odjel do USA, kde studoval herectví v Los Angeles a v New Yorku. Za mořem zažil první herecké úspěchy po boku po boku superhvězdy Pamely Andersonové v seriálu "V.I.P."
Teď chce Christian Oliver v roli komisaře Jana Richtera získat také sympatie diváků v Česku. 6. prosince večer začíná televize Nova vysílat premiéru osmé řady seriálu Kobra 11.

zdroj:
http://www.televize.cz/scripts/detail.php?id=2444
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama