BLOG POZASTAVEN! Dočasně
!!Kopírovat informace, tapety aj. se zdrojem prosím:)!!
Prosím o hlásek Beníkovi zde

Odvážní muži v Kobře 11

16. června 2009 v 20:14 | Ventilka |  Články
Odvážní muži z Kobry 11
Andrého Fuxe hraje MARK KELLER (37) - pochází z Überlingenu u Bodamského jezera. Vystudoval uměleckou školu ve Freiburgu a v roce 1989 byl objeven jako imitátor Deana Martina v jedné show . Po několika seriálových rolíchpočátkem 90. let začala jeho"kariéra"v roli Andrého Fuxe v Kobře 11. Kromě herectví je Mark také nadšeným muzikantem, a se skupinou Scooter si dokonce zazpíval v jednom z dílů seriálu. Po čtyřiceti šesti dílech serozhodl opustit Kobru 11, chce se věnovat především muzice; naposledy si zahrál v díle Smrt malého chlapce, kde zemřel jako pravý hrdina - byl zločinci zastřelen. Od IV. řady seriálu, tedy 47. dílu, ho nahradil René Steinke vroli Toma.
Toma Kranicha hraje RENÉ STEINKE (39) - narodil se v Berlíně, a přestože už od čtrnácti let chtěl být hercem, vystudoval nejprve průmyslovku, nastoupil do armády a pracoval i jako řidič sanitky. Teprve v 80. letech se zapsal nahereckou školu. Stal se úspěšným divadelním hercem, ale v poslední době dává přednost televizi."Ačkoli jsem v televizi už pracoval, seriál, jakým je Kobra 11, byl něčím úplně jiným. Denně jsem byl od sedmi na nohou,protože od devíti se točí... Je to fyzicky hodně náročné, protože se účastníme mnoha akčních scén. Ale bavilo mě to a někdy se z nás před kamerou stávali malí kluci - s takovým nadšením jsme si honičky užívali. Při natáčení sesešla skvělá parta, takže to opravdu stálo za trochu námahy!"Přestože ho seriál proslavil, vždy tvrdil, že se rozhodně nestal hercem proto, aby se stal seriálovým hrdinou - snad i proto skončil šestou řadou. Steinke jevášnivým sběratelem hodinek, a přesto chodí stále pozdě.
Semira Gerkhama hraje ERDONAN ATALAY (36) syn Němky a Turka se narodil v Hannoveru. Poprvé hrál divadlo v osmnácti letech, a dokonce dostal nabídku na divadelní angažmá, ale vždy hrál jen malé role. Proto se rozhodl studovatherectví a výtvarné umění v Hamburku. Když dostal v roce 1996 nabídku, aby hrál v Kobře 11, ani na okamžik nezaváhal a hned po pilotním dílu už hrál komisaře Semira."Semir je kliďas, nebojí se riskovat a převzítodpovědnost za životy druhých. Při natáčení mě trochu mrzí, že nemůžeme všechny scény natáčet sami. Něco jsme si už vydupali - visíme hlavou dolů z vrtulníku, řítíme se po dálnici na kapotě auta... Ale na nejnebezpečnější scényje najímána stovka kaskadérů."Erdonan už dnes dokáže podobné kousky jako James Bond - s prostřeleným ramenem přeskakuje z vozu do vozu, zneškodní řidiče, nabourá..., a to všechno bez škrábnutí přežije. Kobra 11 je pro nějvším, dokonce si udělal potápěčský kurs a učí se skákat padákem."Na roli Semira je zajímavé, co všechno musí dokázat, a já tím, že se dostávám do extrémních situací, ukazuji nejrůznější jeho podoby."Erdonan Atalaysní o roli ve filmu a říká:"Co není, může být!"

zdroj:
http://www.televize.cz/scripts/detail.php?id=12267
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama